Zpět na přehled

Bytový dům 331 m2 ve Statenicích u Prahy

Evidenční číslo: 272
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Strmá, Statenice, Praha-západ
Cena: 12 990 000Kč
12 990 000Kč

Popis nemovitosti

Trojpodlažní vícegenerační dům, který díky své velkorysé dispozici nabízí flexibilitu a širokou škálu možností využití.

V přízemí se nachází kompletně vybavený bytový prostor s výměrou 67 m2 + suterén, který lze rozdělit na úchvatné sklepní prostory, technické zázemí, sklad a garáž. Druhé nadzemní podlaží disponuje 112 m2 a 35 m2 velkou terasou na kterou vedou dva separátní vstupy. Podkrovní prostory s výměrou 66 m2.

Dům v roce 2022 prošel řadou modernizací. Bylo nainstalováno nové tepelné čerpadlo (voda-vzduch) a všechna okna byla repasována, což přispělo k výrazné optimalizaci provozních nákladů.

Široká paleta využití nabízí vícegenerační bydlení, kde přízemí nabízí komfortní bydlení pro starší generaci, druhé podlaží a půdní prostory mohou být využity jako mezonetový byt s úchvatnými výhledy pro rodinu, případně lze z půdních prostor vytvořit samostatnou jednotku. Možnosti podnikání spojené s bydlením zahrnují ateliér, dílnu, kancelář pro menší podnikání, vzdělávací instituci nebo ordinaci pro fyzioterapii a další podobné činnosti. Dům lze také využít čistě za investičním účelem s možností rozdělení na bytové jednotky. Půdní prostor je natolik velký, že může být využit jako samostatná třetí bytová jednotka, což maximalizuje návratnost investice. Pokud je Váš záměr čistě investiční, sami tušíte, že o bydlení na tomto místě, bude zájem.

Lokalita Statenic nabízí bohatou občanskou vybavenost včetně restaurací, kaváren, obchodů, pekárny, knihovny, fotbalového hřiště a mateřské školy. Blízkost Údolí Únětického potoka a dalších přírodních rezervací, historického hradu Okoř a oblíbeného Únětického pivovaru činí tuto oblast velmi atraktivní. Pro rodiny s dětmi je lákavá blízkost mezinárodní školy ISP v Nebušicích, dostupná přímým autobusovým spojením. Výborná dopravní dostupnost, blízkost letiště a několik minut jízdy autobusem k nejbližší stanici metra zajišťují pohodlné spojení s Prahou.

Tento dům je skvělou volbou nejen pro rodinné bydlení, ale i pro různé komerční účely. Jde o místo, kde můžete začít nový životní příběh nebo třeba rozvíjet svou investiční strategii. Ať už máte plány jakékoliv, tento dům je připraven Vám pomoci je realizovat. Přesvědčte se o kvalitách této nemovitosti osobně, budu se na Vás těšit.

Základní údaje

Evidenční číslo272
Typ nemovitostiKomerční nemovitosti
UpřesněníOstatní komerční objekt
Typ prodejeprodej
Stav inzerátuAktivní

Cena a údaje k ceně

Cena12 990 000
Měna

Adresa, lokalita, GPS

Přesná adresaStrmá, Statenice, Praha-západ
AdresaStatenice
GPS latitude50.143065
GPS longitude14.322958

Vlastnosti, volby

Umístění v obciCentrum obce
Konstrukce budovyCihlová
Typ budovySamostatně stojící
CharakteristikaBydlení pro rodiny
Vybavenost okolíKompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení
Dopravní spojeníAutobus, Metro, MHD, Silnice, Vlak
VodaDálkový vodovod
OdpadVeřejná kanalizace
OkolíObytná

Plochy

Užitná331 m2
Podlahová331 m2
Zahrada525 m2
Terasa35 m2

Podlaží, počty místností

Máte otázku?

Kontaktujte makléře

Jakub Kaláb