Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 43
Vyberte si nemovitost
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » O nas

O nás

Vítáme Vás na stránkách realitní kanceláře HiT REALITY a dovolte, abychom se Vám představili.
Naše realitní kancelář nabízí kompletní služby v oblasti zprostředkování prodeje, nákupu nebo pronájmu nemovitostí. Jsme si vědomi toho, že k prodeji Vaší nemovitosti, často se jedná o majetek celých generací, dochází většinou jen jedenkrát za život. Proto ke každému obchodnímu případu přistupujeme zvláště citlivě a obezřetně.
 
Jak postupujeme při práci?
Vámi nabízenou nemovitost si prohlédneme, s Vaším dovolením pořídíme potřebnou fotodokumentaci a podrobný popis.
Vzhledem ke zkušenostem v oblasti prodeje s nemovitostmi poradíme reálnou možnou prodejní cenu. Tuto cenu navýšíme o 3%, což je nejnižší možná provize za služby realitní kanceláře. Zastáváme názor, že není správné a hlavně seriozní cenu nabízené nemovitosti nesmyslně navyšovat více a tím prodlužovat i možnost prodeje.
Inzerujeme Vaší nemovitost na našich internetových stránkách, na většině internetových servrech, kam běžný občan nemá vůbec přístup pro zadání inzerce, na vývěskách, v inzertním regionálním i celostátním tisku, v katalogu naší kanceláře. K nalezení případného zájemce využíváme také naší databázi poptávajících klientů. Nabízením Vaší nemovitosti prostřednictvím naší realitní kanceláře Vám v žádném případě nebereme možnost si Váš byt či domeček nabízet i prodat bez našeho přičinění a to bez jakékoliv sankce.
Ve výše zmiňované tří procentní provizi jsou dále zahrnuty osobní prohlídky se zájemci v čase Vám vyhovujícím, naše pracovní doba je neomezená. Zajistíme veškerá jednání na katastrálních úřadech, stavebních úřadech i magistrátech, potřebnou dokumentaci pro prodej, vypracování všech právních dokumentů přímo v advokátní kanceláři. Spolupracujeme s týmem zkušených právníků, finančních poradců, znalců z oblasti nemovitostí i daňových poradců. Zajištění hypotečního úvěru na prodávanou nemovitost u několika peněžních ústavů, vypracování znaleckého posudku i daňového přiznání pro zaplacení daně z převodu nemovitostí je pro nás samozřejmostí.
Jelikož čtete tyto stánky, pravděpodobně řešíte problém s prodejem nebo nákupem nemovitosti. Byli bychom rádi, kdybyste využili našich služeb a přesvědčili se tak o seriozním a korektním přístupu při řešení každého případu.
V opačném případě Vám přejeme hodně štěstí při výběru správného realitního poradce i v životě.