Zpět k nabídce

Prodej, Rodinné domy, 190 m2 - Loučná, Jablonec nad Nisou

Evidenční číslo: 00533
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Janov nad Nisou, Loučná nad Nisou
Cena: 5 500 000Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu
5 500 000Kč

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám zprostředkovat prodej rodinného domu v Jablonci nad Nisou Loučná nad Nisou. Dům o dispozici 5+1 + 2 koupelny + 3 toalety je vhodný pro větší rodinu, lze i jako dvougenerační, popřípadě ke komerčním účelům vzhledem k umístění v blízkosti lyžařského střediska Bedřichov. Za poslední roky prošla nemovitost rozsáhlými stavebními úpravami - nová fasáda, střecha, izolace, nová okna, podlahy, sádrokartonové stropy, zlepšení systému vy vytápění instalací nového ekologického kotle se zásobníkem na tuhá paliva, rozvody el. instalace, úpravy obytného prostoru atd.

Dispozice: v přízemí se nachází jeden velký pokoj s krbovými kamny, na který navazuje koupelna s vanou a toaletou, kuchyně s jídelnou, kotelna, samost. toaleta, vstup na zahradu.
Patro má čtyři prostorné pokoje, v jednom z nich možnost vybudování kuchyně (odpady i voda jsou), koupelna s rohovou vanou. Velká půda se stojnou výškou nabízí další možnosti rozšíření bytového prostoru. K domu přiléhá zděný prostor (75 m2), vhodný např. pro parkování až 4 vozidel, sklad, dílna nebo vybudování samostatné bytové jednotky.

Objekt je napojen na společnou studnu se sousedním domem, odpady jsou svedeny do jímky. Dům má výbornou polohu v dostupnosti na lyžařské areály v Bedřichově n/N, na cyklotrasy po Jizerských horách, na běžnou turistiku, ale také k infrastruktuře města Jablonec n/N. Jeho využití lze spatřit nejen v možnosti rodinného bydlení, ale také ke komerčnímu využití např.pro penzion. Doporučujeme prohlídku

Užitná plocha domu: 190 m2 + velká půda
Přilehlá stavba: 75 m2
Pozemek: 352 m2

Základní info

Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Smíšená
Adresa: Janov nad Nisou, Loučná nad Nisou
Cena obsahuje s provizí RK, včetně právního servisu

Počty místností, umístění

Počet pokojů: 5
Typ objektu: Přízemí

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná

Dopravní dostupnost

MHD

Další údaje

Zdroj vody:

Místní zdroj

Telekomunikace:

Internet

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Septik

Typ vytápění objektu:

Ústrední tuhá paliva

Elektro:

230V, 400V

Máte otázku?

Makléř